Matez © 2023 všechna práva porušena

GRAFIKA WWW & VIDEO

Naše grafika
Poptávka

kdo jsme

o nás

V Brně působíme jako kreativní grafické studio s bohatými zkušenostmi přesahujícími 25 let. Naším hlavním zaměřením je grafika a grafické práce, zvláště tvorba www stránek. Zprostředkováváme originální grafické návrhy, které vynikají precizností a spolehlivostí.

Naše grafika oslovuje a obohacuje více než 50 reklamních agentur působících nejen v České republice, ale i na Slovensku. Tvorba www stránek, která spojuje estetiku a funkčnost, a tak pomáhá zviditelnit jejich značky a projekty.

let

25

zkušeností

Jak vypadá naše

Grafika

Co umíme

Služby

korporátní identita
Vytváříme jedinečný styl, který uplatníte při prezentaci firmy. Základem je logo, firemní barva a způsob jejich užití. Vytvoříme identitu, kterou zaujmete vaši cílovou skupinu.
Logo Design
Vaše logo je stavebním kamenem vizuální komunikace. Tvoříme loga, které si zapamatujete. Kreativně do něj promítneme povahu a filozofii společnosti.
Web Design
Webové návrhy od nás jsou nejen originální a moderní, ale také intuitivní a funkční. Poskytujeme komplexní grafické služby od prvotního návrhu až po úspěšnou realizaci.
video tvorba
Tvoříme animace a upravujeme videa včetně titulků a lokalizace. Zajistíme komplexní proces od návrhu, přes audio až po finální video.

O NÁS

V číslech

25
let zkušeností
3000
hotových PROJEKTů
1200
spokojených klientů
250
webových stránek

Kde nás najdete

Kontakt

OC Max, Kubíčkova 8, Brno, 635 00
+420 777 231 256

Poptávka

Brzy vám odpovíme.